____
___________________

Devil beside you- Recenze

27. března 2011 v 22:27 | Kyoko |  Dorama a filmy


NÁZOV: E Mo Zai Shen Bian/Devil Beside You, Devils Do Exist
KRAJINA: Taiwan
ŽÁNER: Romantika, Komédia
POČET EPIZÓD: 20
ROK: 2005
INÉ SPRACOVANIA: manga "Akuma de Souro" (Devil Does Exist)
MOJE HODNOTENIE: 7/10

CAST:


OBSAH:
Qi Yue konečně sebrala veškerou svou odvahu a rozhodla se v dopise objasnit kapitánovi basketbalového týmu Yuan Yi své city. Co čert nechtěl, Yuan Yi přehlédne, že mu Qi Yue předává milostné psaní, a pokračuje ve své cestě dál. Jenomže nepřehlédne to někdo jiný - potížista a miláček všech studentek v jednom - Juany (Ah) Meng. Ten tuto situaci využije proti Qi Yue a vydíráním ji donutí mu sloužit. Netrvá to však dlouho, neboť Qi Yue se rozhodne Juan Yimu vyznat osobně, a tím Ah Mengovi zatrhnout vydírání. Přesto se ho tím nezbaví, ač v to velmi doufala, Ah Mengův otec totiž randí s její mamkou a mají v plánu se vzít. Je toho málo? Co když se Qi Yue do protivného Ah Menga zamiluje a bude muset přehodnotit své vyznání Juan Yiovi? Je dovoleno sourozencům - i když nevlastním - milovat se?


MÔJ NÁZOR:
Toto je dosť známa dorama a veľmi obľúbená. A práve pre jej obľúbenosť a samé kladné postoje k nej, som si ju pustila v očakávaní že uvidím niečo naozaj úžasné. Nanešťastie ma to neočarilo. Netvrdím, že to nebolo dobré, bavilo ma to, aj postavy boli zaujímavé a zábavné. Rainie aj Mike odviedli naozaj dobrú prácu. Ale napriek tomu to nebolo presne to, čo som čakala. Možno to bolo tými priveľkými očakávaniami, ja naozaj neviem.
Navyše postava tej Mei bola až priveľmi sladká a naozaj ma štvala. Mala som sto chutí jej tie okuliare podupať a tie bombóny do nej hodiť.
Tiež som čakala že Ahmon bude väčší diabol, aj ked úsmev mal naozaj ako pekný diablik.
Každopádne nedajte na mňa, ostatní sú z toho nadšení.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama